לייזר טאג במודיעין

eyal 18.05.21

מחפשים אטרקציה לפעילות גיבוש או ליום כיף באזור מודיעין? מעוניינים להתנסות בלוחמה בשדה קרב למטרות שונות? הפתרון שלכם נמצא במרחק נגיעה ממודיעין, בתוך זירת יד לשריון שבלטרון. זה הרגע להציג בפניכם את מתחמי הלוחמה של פאלקון לייזר טאג אקסטרים, הגדולים והמתקדמים בישראל בתחום, ואת החוויה העצומה שהם מעניקים למשתתפים.

מתחם יד לשריון לטרון כפי שמעולם לא חוויתם

מתחם יד לשריון בלטרון הוא זירת הלייזר טאג הגדולה בישראל, והיחידה בעולם הממוקמת בתחומי מוזיאון מורשת פעיל. מוזיאון המורשת בלטרון, הנחשב לאתר חובה גם כך, מקבל טוויסט בזכות האטרקציה. כך למשל הטנקים והג'יפים הממוקמים בו הופכים למחסה במהלך המשחק, מה שתורם למציאותיות של החוויה ומשדרג אותה בצורה משמעותית.

העיקרון בסדנת לייזר אקסטרים פשוט ומבנה באותה מידה. המשתתפים נחלקים לשתי קבוצות, בכל אחת מהן ממונה מפקד. כל אחד מהמשתתפים עוטה אפוד וכובע בעלי חיישנים, רובים שמזכירים מאוד M-16 (ללא מסיכות מגן או אמצעים מסורבלים אחרים) בעלי חיישנים מתקדמים, תחמושת בכמות מוגבלת הנשלטת באמצעות מחשב ועוד. כאשר פוגעים במטרה נעשה סימון באמצעות קול ורטט. בכל משחק שני שופטים, שאוכפים את קיום הכללים ומגדירים בסופה של סדנה מיהם המנצחים, בהתאם לפעילות שנבחרה: תרחיש של בני ערובה, משחק "האחרון ששורד" ועוד.

מומלץ מאוד לשלב את משחק הלייזר טאג עם סיור באתר המורשת המרשים, המועבר על ידי חיילים בשירות צבאי סדיר. בדרך זו אפשר להוסיף לחוויה ידע וערכים, ולהפוך אותה לחינוכית במלוא מובן המילה. לא מפתיע שהאתר הזה מהווה חלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים בבתי הספר, בתיכונים ואף בצבא.

מגוון רחב של אפשרויות

מתחם הלייזר טאג בלטרון הוא פתרון אידיאלי למחפשים פעילות לייזר טאג במודיעין והסביבה. המתחם מתאים לשורה ארוכה של פעילויות, עבור כל בני המשפחה: החל ימי הולדת או אירועי בר ובת מצווה, דרך מסיבות רווקים או רווקות ועד לימי גיבוש או לימי כיף לארגונים ולחברות. המשחק מתאים למבוגרים ולילדים מעל גיל שמונה, כשמספר המשתתפים במשחק נע בין 10 ל-80 (או 110, כאשר יש חלוקה לשתי קבוצות).

המקום מציע את הגמישות הנדרשת כל כך באירועים מהסוג הזה. ניתן לבחור בפעילות נקודתית בת מספר שעות, במרכזה משחק המתאים לכל בני המשפחה והאורחים, אבל גם אירועים המוניים בהתאמה אישית מלאה. המקום מאפשר לשלב אטרקציות שונות להשלמת החוויה, לרבות ארוחות בשטח, משחקים ופעילויות אתגריות, מתחמי קבלת פנים ועוד.

וואטסאפ חייגו אלינו שלחו לנו מייל
חדש ומגניב!
פעילות ניידת
עד אליכם