למה לייזר טאג היא פעילות מעולה לגיבוש עובדים?

eyal 27.10.20

חברות ומשרדים רבים נוהגים להוציא את העובדים שלהם לטיולים, אטרקציות ופעילויות מגבשות ואטרקטיביות. המאמר יסקור את פעילות הלייזר טאג ויבהיר מדוע זוהי פעילות מעולה לגיבוש העובדים.

מה הרציונל העומד מאחורי גיבוש העובדים?

על מנת שהעובדים בעסק יעבדו בחריצות ויפתחו קשרים אישיים, יגלו מוטיבציה ויהיו מרוצים מכך שמתחשבים בהם ולא רק לצורך עבודה, נוהגים בתי העסק רבים להוציא אותם לפעילויות של ימי כיף. הערך המוסף בפעילויות הללו הוא החשיפה של הציבור לעסק. כאשר העובדים יוצאים לפעילות מחוץ למשרד מומלץ לחלק להם מוצרים ממותגים של העסק, כמו חולצות וכך גם לשווק אותו.

מהו הלייזר טאג?

ימי גיבוש לעובדים המציעים לעובדים את פעילות הלייזר טאג מצליחים לגרום להם לעבוד בצוות ובשיתוף פעולה. הלייזר טאג הוא משחק לוחמה עם כלי נשק הפועלים באמצעות אינפרה אדום. האינפרה נורת מהנשק ונקלטת על ידי חיישנים הנמצאים על האפודים אותם לובשים הצוותים. הפעילות יכולה להכיל מספר רב של עובדים והם מחולקים לשתי קבוצות. זהו משחק אסטרטגי מאוד פופולרי הגורם להנאה רבה, להתרגשות, לתחרותיות ולעבודת צוות. ניתן לבחור במשחקים כמו: הגנת אישים, תפוס את הדגל, קרב קבוצתי ועוד. המשחק מתאים לנשים וגברים בכל גיל והוא ירים לעובדים שלכם את רמת האדרנלין בגוף. בנוסף, אין במשחק סכנות והוא אינו מסוכן, זהו משחק ספורטיבי הדורש תכנון בצוות. ניתן להזמין יום כיף כזה לעובדים במקום סגור או פתוח או לחילופין להזמין לייזר טאג נייד המגיע לעסק שלכם או לכל מקום אחר בו תבחרו.

הטאג לייזר לעומת פעילויות אחרות לעובדים

ישנן פעילויות רבות ואטרקציות לגיבוש כמו: פיקניק משותף, טיול, סוף שבוע, מופע מבדר וכד’. בניגוד לכל אלו, הטאג לייזר מכיל את כל מה שצריך בגיבוש. זוהי פעילות מקורית ואטרקטיבית שהעובדים מצפים לה בהתרגשות ובהתלהבות. העובדים פעילים ולא יושבים רק לפטפט, לאכול או לצפות במופע. זוהי פעילות גופנית בה כולם משתתפים, אך היתרונות הבולטים שלה הם היכולת ליהנות ולעבוד בשיתוף פעולה ותוך כדי ניתן לשווק את העסק באמצעות חולצות מודפסות וממותגות.

הדפסה על חולצות

לפעילויות תחרותיות כמו לייזר טאג ניתן להכין לעובדים חולצות עם הדפס מיוחד, צבע שונה ולוגו של העסק על מנת שהקהל הרחב יהיה חשוף לעסק ויכיר אותו. בחברות בהן יש מחלקות שונות ניתן לחלק את צוות העובדים לקבוצות וכל קבוצה תקבל חולצות ממותגות בצבע אחר. יותר מכך, העובדים ימשיכו ללבוש את החולצות גם בימים אחרים והן יהיו חשופות לקהל רחב. לסיכום, חשוב לעשות הדפס על חולצות בבית דפוס איכותי. הרעיון לא רק שיקדם וישווק את העסק שלכם, אלא אף יאפשר לכם לייצר לו תדמית. כמו כן, יום הגיבוש צריך להיות מאורגן גם מבחינת המזון. זאת תוכלו לשלב במסעדה לאחר הפעילות או כקייטרינג במקום.

 

וואטסאפ חייגו אלינו שלחו לנו מייל
חדש ומגניב!
פעילות ניידת
עד אליכם
×

WhatsApp Chat