משחקי מים ליום גיבוש

RONEN 01.01.20

אם החלטתם לתכנן יום גיבוש לצוות העובדים שלכם, אחת מהמשימות החשובות ביותר זה למצוא את הפעילות המושלמת בעבורם. לרשותכם ישנן לא מעט אפשרויות, והחוכמה כמובן היא לבחור את האפשרות המתאימה ביותר עבורכם. כיום משחקי מים ליום גיבוש הפכו להיות מהאפשרויות הטובות ביותר, הן גם ברוב המקרים מצליחות לגבש את כל הקבוצה ולהפוך את כל הקבוצה להרבה יותר יעילה בעבודה משותפת. מהסיבה הזאת לא מעט חברות מעדיפות לבחור את האפשרות הזאת על פני אפשרויות אחרות שמביאות הרבה פחות תועלת. אז איזה משחקי מים ליום גיבוש הם הטובים ביותר? יש לנו שלוש אופציות שיכולות לשדרג בצורה משמעותית את יום הגיבוש שלכם. אז מוכנים? בואו נצא ביחד לחוויה רטובה במיוחד.

רוצים לשפר את עבודת הצוות? כדורסל קיאקים

אחת מהאפשרויות הטובות ביותר שעומדות לרשותכם כאשר אתם בוחרים משחקי מים ליום גיבוש זה לשחק כדורסל קיאקים. מדובר על פעילות שמשלבת בתוכה מגוון רחב של אלמנטים חשובים ביותר גיבוש – הנאה, חשיבה וגם עבודת צוות כמובן. כל אנשי הצוות מתחלקים לשתי קבוצות שכמובן אמורות להתחרות אחת בשנייה, אך זה לא הכול. לאורך גדות הנהר עליו תשוטו עם הקיאקים פזורים מגוון רחב של חידות ושאלות שדורשות מכם לחשוב. ברגע שתפענחו את התשובה הנכונה, תוכלו לקבל מהמדריך את הכדור על מנת לנסות ולקלוע אותו אל הסל עם התשובה הנכונה. אנו מבטיחים לכם כי מדובר בפעילות מצחיקה ומהנה בטירוף.

מלחמת מים ראש בראש עם Water Tag

אם אתם רוצים לעורר את יצר הלחימה ואת היכולת לקבל החלטות נכונות אצל העובדים שלכם, יש לנו הצעה מושלמת עבורכם. Water Tag זה בעצם מלחמה המונית בין כל אנשי הצוות, כאשר ישנם שופטים אשר קובעים את חוקי המשחק ומוודאים כי המשחק מתנהל על פי החוקים. הצוות מתחלק לשתי קבוצות – קבוצה אדומה וקבוצה כחולה. בכל אפוד ישנם חורים אשר אליהם יכולים להיכנס מים, וברגע שהאפוד סופג כמות מסוימת של מים – השחקן יוצא מהמשחק ומשאיר את חבריו להתמודד לבדם מול הקבוצה היריבה.

אוהבים כדורגל? בואו לשחק ווטבול

עוד משחק מים ליום גיבוש שיכול לשדרג את כל החוויה המשותפת זה כמובן משחק הכדורגל ווטבול. מדובר על טרנד שסחף אחריו בשנים האחרונות לא מעט מקומות, וכיום תוכלו למצוא אותו פרוס במגוון רחב של ערים בישראל. במסגרת הפעילות הצוות מתחלק למספר קבוצות, בהתאם לכמות האנשים ובהתאם לכמות המתנפחים הקיימים בכל מקום. לאחר מכן השחקנים מתחרים זה בזה במשחק כדורגל, איזה איפה הקאצ’? לא מדובר על מגרש כדורגל סטנדרטי. מדובר על מגרש מתנפח רטוב ומחליק במיוחד אשר יהפוך את הכדורגל לדבר האחרון שמעניין אתכם. מדובר על פעילות מצחיקה ומגבשת שתגרום לכם לשבור את כל הרצינות והמחשבות שמציפות אתכם מהעבודה.

וואטסאפ חייגו אלינו שלחו לנו מייל
חדש ומגניב!
פעילות ניידת
עד אליכם
×

WhatsApp Chat