מאכלי טונה שקל לקחת לימי גיבוש רחוק מהבית

RONEN 08.01.20

ימי גיבוש כבר לא חייבים להתקיים מעבר לפינה, קרוב לבית או ליד מקום העבודה. הרבה יותר מוצלח, למצוא פעילות ליום גיבוש, שהיא באמת מיוחדת, גם אם בשביל זה צריכים להקדיש נסיעה. בין הפעילויות המוצלחות ביותר, ניתן למצוא הפעלות אקטיביות, שמדמות מצבים מיוחדים ולא יום יומיים. כאלה הם למשל מתמחי הלייזר, שבהם מדמים פעילות טקטית, בקבוצות, כשכולם חמושים ברובים שנראים כמו הדבר האמיתי. פעילות שמתאימה למשפחות, לימי הולדת, בר מצוות, ימי גיבוש לחברות. אבל מה קורה אם רעבים לפני או אחרי הפעילות? קבלו רעיון מנצח. שלל מאכלי טונה שהכי קל בעולם, לקחת לימי גיבוש שלא מתקיימים קרוב לבית.

כריך טונה מפנק

יום הגיבוש בפתח. עוד מעט תתחלקו כולם לקבוצות, תקבלו מדים ורובי לייזר, ותוכלו לתרגל "על רטוב" לוחמה בשטח בנוי או לוחמה בסביבה טבעית, בחוץ. אלה לא רובי צבע שעשויים להכאיב משום שמה שקולט את הלייזר אלה החיישנים. אבל לפני שמתחילים בפעילות, אם קצת מדגדג הרעב, לא צריך יותר מאשר כריך טונה מפנק. אפשר לדמיין שזוללים מנת קרב, עד שהפעילות המגבשת מתממשת והאקשן מתחיל.

קציצות מוכנות מראש

אם כריך, טעם ככל שיהיה לא מספק אתכם, קבלו עוד רעיון. משהו שונה לגמרי. אפשר להכין עוד לפני שיוצאים קציצות נהדרות. מטונה ניתן להכין קציצות בקלות, בין אם אפויות ובין אם מטוגנות. בתור תוספת, ניתן לחשוב על המון אפשרויות, לפי הטעם. תפוחי אדמה אפויים, צ'יפס, ירקות מאודים או כל דבר אחר שמתחשק.

סלט טעים בתוספת תפוחי אדמה

אם אתם יותר נוטים לכיוון הסלטים, תוכלו לסדר לעצמכם ולחברים יופי של ארוחה. פשוט מבשלים תפוחי אדמה, חותכים לקוביות, מוסיפים תבלינים וגם נתחים מהדג הטעים. סלטונה תפוחי אדמה, אנו קוראים לזה. ורק חווית האכילה המשותפת, כבר מגבשת.

מנת דג עם פסטה, סופר טעים

אוהבים פסטה? זה נהדר שהדג הזה כל כך גמיש, שהוא מתיישב נהדר בבטן, גם עם ספגטי טרי. לא קשה לארוז קופסא או חמגשית עם מנות שכאלה, שסוגרות את הפינה לפני או אחרי הפעילות.

סלט דיאטטי, מתובל ביד נדיבה

אם אוכל דיאטטי זה הקטע שלכם, גם אז אתם מסודרים. מכינים בבית סלט מתובל ביד נדיבה. עם קצת שמן זית מלמעלה והרבה תבלינים שאוהבים. לפני הפעילות, פותחים קופסא של טונה במים ומוסיפים לסלט ואז מערבבים. לא משמין, טעים וגם נותן אנרגיה טובה ליום של פעילות מגבשת מחוץ לבית.

טוסט טונה, עם רוטב פיצה

חולים על פיצה? אם יום הגיבוש נעשה במסגרת משפחתית או חברתית, אפשר לבחור גם בסגנון הפיצה לארוחה מגבשת. רק לוקחים לחם טרי או חלה או ג'בטה או פיתה. אז מורחים בנדיבות רוטב פיצה, מוסיפים גבינה צהובה וגבינת שמנת. מלמעלה גם טונה וזיתים ועוד מה שאוהבים.

וואטסאפ חייגו אלינו שלחו לנו מייל
חדש ומגניב!
פעילות ניידת
עד אליכם