כך חוגגים מסיבת גיוס

RONEN 01.04.20

מסיבת גיוס היא מסיבה בעלת משמעות מאד גדולה ולא בכדי חושבים הרבה מאד לפני שמארגנים אותה. מכיוון שזהו גם יום אחרון של המתגייס לפני שהוא עוזב את החיים האזרחיים והופך לחייל במלוא מובן המילה – הרי שפעילות כמו לייזר טאג תהיה בדיוק מתאימה ותכניס גם את המתגייס וגם את כל החברים שלו בדיוק לאווירה המתאימה – שדה קרב, אסטרטגיית לחימה, יריות, אביזרים וכל מה שידמה את שהייתם בשדה קרב אמיתי! פעילות לייזר טאג שמתקיימת במקום המקורי שלה תהיה כזאת שהמשתתפים ירגישו שהם באמת נמצאים בשטח הפתוח, ישמעו את שריקות הכדורים סביבם ויעשו כל שביכולתם גם להציל את עצמם וגם לירות באויב ולנטרל אותו.

מסיבת גיוס בלייזר טאג – כולם חיילים ליום אחד!

בין אם החברים של המתגייס כבר חיילים בעצמם ובין אם הם עדיין לא התגייסו – אין ספק שפעילות לייזר טאג תהיה חוויה חד פעמית גם עבורם. ליום אחד יהיו כולם חיילים אמיתיים, בשדה קרב אמיתי, יהיה עליהם לפעול כצוות לכל דבר או שכל אחד כחייל בפני עצמו יצטרך לדאוג לעצמו. מדובר בפעילות טכנולוגית חדשנית שלא נפגעים בה בזכות יריות הלייזר, אין בה שום כדורים או כלי נשק אמיתיים ובעצם מדובר בהדמיה. רובי הלייזר המתקדמים שכמותם אין כיום בשום פעילות או אטרקציה – מזהים את החיילים המתרוצצים בשדה הקרב ובמידה וקרן הלייזר קלטה את החייל – הוא יסומן במערכת ההפעלה ככזה שצריך לצאת מהמשחק.

למה מדובר בפעילות כל כך פופולרית ומומלצת?

מדובר בפעילות ייחודית ומעניינת שאין כמוה בשום מקום. אין בה אלימות, שום פעולה בה לא כואבת ויש כל מיני דרכים ואסטרטגיות להשתתף בה. התוצאה – פעילות מגוונת, שמתאימה לכל מיני גילאים ואם מחפשים כיף אמיתי כדי לציין את הגיוס לצבא של אחד החברים הטובים ביותר בקבוצה – אין ספק שזו הפעילות שתתברר בתור הכי מתאימה ונכונה לכולם. אלה שכבר חיילים ומכירים את ההווי של שדות הקרב ייהנו פעם אחת להוריד הילוך ולהשתתף בלחימה לא אמיתית ואלה שעדיין לא התגייסו ייהנו להפוך את עצמם לחיילים ולהרגיש מה זה להיות חייל – הרבה לפני הגיוס. מכיוון שמדובר בחבר'ה שהנושא של צבא, גיוס ושירות קרבי יהיה אחד מתחומי העניין שלהם – אין ספק שהפעילות הזאת תהיה מוצלחת ומהנה ותאפשר להם להיפרד מהחבר שמתגייס באווירה טובה, חיובית ועם המון כיף.

סיבה למסיבה – ככה מציינים גיוס של חבר בפעילות לייזר טאג

כאשר מחליטים לארגן מסיבת גיוס לאחד החברים בפעילות לייזר טאג יש הרבה מאד ערך מוסף לפני ואחרי הפעילות עצמה – ההגעה, ההתארגנות, אפילו קבלת ההנחיות והוראות הבטיחות הופכת למעניינת ומכניסה את המשתתפים לאווירת הלחימה. צריך ללמוד איך לתפעל את כלי הנשק, איך לטעון אותם או מתי להבין שנגמרה התחמושת, יש את הוראות המשחק וכמובן ההצטיידות בווסטים והתלבושות. ברוב המקרים הפעילות תכלול יותר ממשחק אחד וכל אחד מהם יהיה שונה מאחרים, כך שהפעילות היה גם מגוונת, מעניינת ומאד לא שגרתית. לאחר שהפעילות עצמה מסתיימת – יוצאים מהחדר ההדמיה, מחזירים את הציוד, משתפים בחוויות ובהחלט לוקח לא מעט זמן לצאת מהאווירה. לאחר מכן עוברים לחלק היותר רשמי וטקסי – כיבוד ושתייה, הענקת מתנה לחברה שמתגייס, ייתכן ויהיו חלק מהחברים שירצו לומר לו כמה מילות פרידה או איחולי הצלחה וכך מתקבלות כמה שעות של בילוי מהנה שיש לו הרבה משמעות לקראת הגיוס ובמחיצת החברים הכי הכי טובים.

וואטסאפ חייגו אלינו שלחו לנו מייל
חדש ומגניב!
פעילות ניידת
עד אליכם