כך תפיקו בת מצווה בלתי נשכחת

RONEN 01.03.20

אירוע כמו בת מצווה הוא אירוע מיוחד במינו ויש לו חשיבות משפחתית גבוהה במיוחד. בין אם מדובר בבת הבכורה ובין אם מדובר דווקא באחת האחיות הצעירות יותר – אין ספק שהגעתה של הבת לגיל 12 היא אירוע שצריך להקדיש לו הרבה תשומת לב ובמידה והנערה מתחברת לרעיון – אפשר בהחלט (וזו גם הזדמנות מצוינת) להעמיד אותה במרכז העניין ובאור הזרקורים המשפחתי והחברי. זה הזמן להתחיל לחשוב על אירוע בת מצווה ייחודי, מרגש, בלתי נשכח וכזה שעם הזמן יהפוך למודל לחיקוי על ידי הורים אחרים שגם הבנות שלהן חוגגות בת מצווה. אז איך עושים את זה? איך הופכים את האירוע הזה לייחודי?

ארגון אירוע בת מצווה מיוחד במינו

המפתח לאירוע מיוחד טמון בהנאה של האורחים. כאשר האורחים לא ירגישו שהגיעו שעוד אירוע שגרתי וכזה שהם יודעים בדיוק מה עומד להיות בו – אז הם יהיו מופתעים ויידעו שחשבו עליהם ורצו לדאוג להם לגיוון. לא עוד סדר פעולות רגיל וצפוי, לא עוד אותה מתכונת שכולם כבר מכירים ויודעים בדיוק מה עומד לקרות ומתי. היום הנערות רוצות יותר, רוצות דברים חדשים ועדכניים והכי חשוב – הן רוצות מקוריות וייחודיות. בזכות אטרקציות לאירועים שמתאימות בדיוק לאירוע כמו בת מצווה – הן יכולות להגשים את החלום שלהן ולזכות באירוע בת מצווה חלומי, כזה שגם הבנות הבאות בכיתה או בשכבה שיחגגו בת מצווה ירצו לחקות ולשחזר באירוע שלהן.

איך להפתיע את האורחים שלכם?

אחד הרעיונות המוצלחים ביותר עבור אורחים ונערת בת מצווה הוא משחק אטרקטיבי, מהנה, כזה שיכול להיות משותף לכל המשתתפים או כתחרות בין כמה קבוצות, משחק כמו לייזר טאג, למשל. מדובר על פעילות חדשנית, כזאת שעדיין לא תפסה תאוצה ולכן לא הרבה אנשים מכירים אותה. היא יכולה להתברר כהפתעה אמיתית עבור כל האורחים וללא ספק מתאימה לכל אורח, בכל גיל. החוכמה האמיתית היא לשמור על הפעילות בסוד ולא לשתף אף אחד מהאורחים הצפויים בהזמנת האביזרים והמפעיל. כאשר האורחים חושבים שהם עומדים לקחת חלק באירוע רגיל אבל לבסוף מצפה להם הפתעה – כאן מתחילה ההנאה האמיתית!

לייזר טאג – והאורחים יגידו לכם תודה!

כאמור – מדובר בפעילות שבאמת מתאימה לכל אחד. בני הנוער והצעירים, שכבר מכירים את הפעילות ולבטח חוו אותה לא אחת, ייהנו מאד להתבשר שבאירוע בת המצווה שהם לוקחים בו חלק עומדים לשחק במשחק הזה. הם יצחקו לאורך המשחק כולו, יעשו שימוש באסטרטגיות שהם אולי מכירים ויעשו כל שביכולתם לעמוד באתגרים ובכללים שהמפעיל יציב בפניהם. הם ירצו יותר מכל שהקבוצה שלהם תנצח ולא יוותרו כל כך בקלות על הנאה מרובה ועל שיתוף פעולה עם החברים הטובים ביותר שלהם. וכשכל זה הוא החלק המרכזי מאירוע בת מצווה של חברה אהובה – אין ספק שיש כאן הנאה ושמחה גדולות במיוחד.

אירוע בת מצווה – מארגנים מראש ויודעים שהכל יהיה מושלם

חשוב מאד לבחון לעומק את האפשרות של הזמנת אטרקציה לאירוע בת המצווה מספיק זמן מראש. ישנן לא מעט אטרקציות שנתפסות מהר, מה שאומר שהן אכן מוצלחות, מומלצות ונפוצות מאד, ולכן יש חשיבות להזמנה מוקדמת ככל האפשר. ברגע שסוגרים את התאריך ואת הפרטים חשוב מאד להזמין גם את השירות של ההפעלה ואז לדעת שאפשר להתחיל לברר את הפרטים האחרים שקשורים לאירוע עצמו – בחירה של בגדים לכלת האירוע ולבני המשפחה שלה, טעימה של מנות מהתפריט של המקום בו מתקיים האירוע והזמנת כל הספקים.

וואטסאפ חייגו אלינו שלחו לנו מייל
חדש ומגניב!
פעילות ניידת
עד אליכם