יום גיבוש בלתי נשכח לכל המשפחה

'RONEN' 20.04.20

יום גיבוש משפחתי הוא יום שהרבה מאד בני משפחה מחכים לו בקוצר רוח. בין אם חוגגים אירוע משמח ובין שרוצים יום גיבוש של מפגש חברתי עם בני משפחה שלא מתראים איתם לעיתים קרובות – חשוב מאד וגם מומלץ שלמפגש יהיה איזשהו תוכן, כלומר תכנית אומנותית שגם תאגד ביחד את כל המשתתפים וגם תיתן להם ערך מוסף. איך עושים את זה? בוחרים פעילות שמתאימה למקום שבו מתקיים המפגש, למספר בני המשפחה שאמורים להגיע, למזג האוויר וכמובן לאופי או הסגנון הדרושים. פעילות לייזר טאג למשל, היא פעילות מהנה, ייחודית, חדשנית וכזאת שתשאיר את כל המשתתפים עם הרבה מאד טעם של עוד. סביר מאד להניח שרוב בני המשפחה לא מכירים אותה עדיין והגיע הזמן שהם יכירו.

מהי פעילות לייזר טאג ולמה היא נחשבת למוצלחת ופופולרית?

פעילות לייזר טאג היא פעילות טקטית אסטרטגית שמבוססת על תחרות בין קבוצות או יחידים ויש בה הדמיה של שדה קרב. המשתתפים צריכים להסתתר זה מזה ולירות מכלי נשק חדשניים על מנת לפגוע זה בזה. הדבר החדשני והמעניין הוא שאין מדובר בנשק אמיתי או כזה עם כדורים שעלולים, חלילה, לפגוע אלא מדובר באקדחי לייזר ועל תוכנת גג שמנהלת את שדה הקרב. ברגע שיורים באחד המשתתפים הוא יוצא מהמשחק והתוכנה מעדכנת כמה חיילים נשארו בכל קבוצה או בשדה הקרב כולו. אפשר לבחור את אופן התחרות, האם מי שנשאר אחרון הוא המנצח או את אופי התחרות בין הקבוצות. במקרים רבים האביזרים של המפעיל ייכללו חפצים שונים שידרגו את שדה הקרב וישפרו עבור המשתתפים את האווירה בו.

לייזר טאג – פעילות שמתאימה לכל מקום ולכל גיל!

את פעילות הלייזר טאג אפשר לקיים גם במקומות סגורים וגם בפתוחים. במידה ובוחרים במקום סגור כדאי שהוא יהיה כמה שיותר גדול ורחב ידיים. כך אפשר יהיה לשדרג את שדה הקרב עם משחקי אור וחושך, מסך גדול שיוקרן עליו סרטון של שדה קרב אמיתי, אפשר יהיה להשמיע מוזיקת מתח כדי ליצור את האווירה המתאימה וכמובן לפזר אוהלים או שיחים מדומים. כאשר מגיעים למקום שבו מתקיימת פעילות לייזר טאג – אין ספק שההתרגשות תתחיל להיווצר כבר בשלב ההתארגנות – חבישת כובעים, לבישת ווסטים של חיילים וכמובן חלוקה לקבוצות. גם בני משפחה שאוהבים זה את זה ונחשבים לחברים טובים מאד אלה של אלה ייהנו מאד להפוך ליריבים למשך פרק זמן קצר וירצו לעשות כל שביכולתם כדי לנצח בעצמם או כדי לקדם את הקבוצה שלהם.

גיבוש והנאה בפעילות מיוחדת במינה

חשוב מאד לחשוב היטב לפני שבוחרים את הפעילות שתהווה את גולת הכותרת של המפגש המשפחתי ואת מהלך היום. בשביל להפוך את היום הזה למושלם חשוב לתכנן את כולו מהפרט הקטן והשולי של איפה אוכלים ואיזו חברת שירותי אוטובוסים משכירים ועד לפרט הגדול והחשוב ביותר- הפעילות המגבשת של כל המשפחה המורחבת!

הצעירים יידעו להעריך את המחשבה על הרצון לגרום להם להנאה וכיף וכשמדובר בפעילות כל כך מיוחדת וחדשנית – ללא ספק היא תהיה מהנה במיוחד ותיתן לכולם רעיונות להזדמנות שבה יהיה עליהם לארגן אירוע משלם. מסיבות אלה חשוב לפנות אל ספק שמתמחה בפעילות מסוג זה בלבד, שמציע את המתחם כולו עבור בני המשפחה וכמובן שאפשר יהיה להזמין יותר ממשחק אחד, על פי הבחירה של מי שמארגן את המפגש. החוויות והזיכרונות שבני המשפחה יצברו יישארו איתם לנצח ותמיד אפשר יהיה להיזכר ביום המפגש שהיה ייחודי, מיוחד וכזה שיהיה מאד קשה לשחזר בזכות ההנאה הרבה. ללא ספק פעילות לייזר טאג מתאימה ותככב בשיחות המשפחתיות גם הרבה זמן אחרי שהמפגש המשפחתי יסתיים!

וואטסאפ חייגו אלינו שלחו לנו מייל
חדש ומגניב!
פעילות ניידת
עד אליכם
×

WhatsApp Chat